Zwolle-Zuid Schaakt!


 

Het Open Snelschaakkampioenschap van Zwolle van 2022

donderdag 9 juni de winnaar is Ferdinand Binnendijk

Verslag Open Snelschaakkampioenschap ZZS!

Komt later.

 

foto's van deze avond klik hier

 

 

 

 

 

 

Naam ronde 1 ronde 2 ronde 3 Finale Poule
grp w/z pnt grp w/z pnt grp fin pnt
Ferdinand Binnendijk D Z B 5 A Z 1
Diederik Visser A Z 1 C D Z 1
Djengis van Nek D Z 1 D 4 B Z 6 1
Hans Spoelstra E W B 5 A Z 1
Frank Tempelman F Z 3 A 4 B W 6 1
Brian Nijdam A W 3 A 5 A W 6 1
Boris de Jonge C Z 3 A 5 A W 7 1
Jan Kleijer D W ½ E C Z 6 1











Bilal Alakel E Z 1 E 3 D W 4 2
Anthon Kluijfhout E Z C 3 B Z 5 2
Jan Bongaerts C Z 1 D 3 D W 5 2
Rick Wouda B W A C W 4 2
Albert de Boer B Z B C W 2
Edward de Graaf D W 2 C 4 B Z 5 2
Bert van Drongelen C W C 3 C Z 5 2
Ido Bijl F Z 1 E E Z 2











Sander van Noost A W 2 B 2 E W 4 3
Ronald Vierhuis E W 0 F D Z 3 3
Jan Stegeman F W 1 E 1 F W 3 3
Robert Scholma B Z 1 D 2 E W 3 3
Walter Brouwer A Z 0 F 1 F Z 3 3
Ludie Olthof F W 1 D 1 F W 2 3
Anthony Hermens B W 0 F 0 F Z 1 3
Albert Marsman C W 0 F 2 E Z 3

 

 

Finalegroep 1

Naam 1 2 3 4 5 6 7 8 totaal
1 Boris de Jonge
0 ½ 0 0 ½ 1 0 2
2 Ferdinand Binnendijk 1
1 1 1 ½ 1 0
3 Hans Spoelstra ½ 1
½ ½ 1 0 1
4 Brian Nijdam 1 0 ½
0 0 1 ½ 3
5 Frank Tempelman 1 0 ½ 1
0 0 ½ 3
6 Djengis van Nek ½ ½ 0 1 1
1 ½
7 Jan Kleijer 0 0 1 0 1 0
0 2
8 Diederik Visser 1 1 0 ½ ½ ½ 1
 
speelschema        
ronde 1 1-8
2-7
3-6
4-5
ronde 2 8-5 6-4 7-3 1-2
ronde 3 2-8 3-1 4-7 5-6
ronde 4 8-6 7-5 1-4 2-3
ronde 5 3-8 4-2 5-1 6-7
ronde 6 8-7 1-6 2-5 3-4
ronde 7 4-8 5-3 6-2 7-1





 


eindstand
1 Ferdinand Binnendijk
2 Diederik Visser
3 Djengis van Nek
4 Hans Spoelstra
5 Frank Tempelman 3
6 Brian Nijdam 3
7 Boris de Jonge 2
8 Jan Kleijer 2
 


Finalegroep 2

Naam 1 2 3 4 5 6 7 8 totaal
1 Edward de Graaf
0 1 0 0 1 1 0 3
2 Anthon Kluijfhout 1
½ 1 1 1 0 0
3 Bert van Drongelen 0 ½
½ 0 1 ½ 0
4 Jan Bongaerts 1 0 ½
1 1 0 1
5 Albert de Boer 1 0 1 0
0 1 0 3
6 Ido Bijl 0 0 0 0 1
½ 0
7 Rick Wouda 0 1 ½ 1 0 ½
½
8 Bilal Alakel 1 1 1 0 1 1 ½
 
speelschema        
ronde 1 1-8
2-7
3-6
4-5
ronde 2 8-5 6-4 7-3 1-2
ronde 3 2-8 3-1 4-7 5-6
ronde 4 8-6 7-5 1-4 2-3
ronde 5 3-8 4-2 5-1 6-7
ronde 6 8-7 1-6 2-5 3-4
ronde 7 4-8 5-3 6-2 7-1





 


eindstand
1 Bilal Alakel
2 Anthon Kluijfhout
3 Jan Bongaerts
4 Rick Wouda
5 Albert de Boer 3
6 Edward de Graaf 3
7 Bert van Drongelen
8 Ido Bijl
 

.Finalegroep 3
1 Naam 1 2 3 4 5 6 7 8 totaal
2 Ronald Vierhuis 0
1 1 1 1 1 1 6
3 Robert Scholma 0 0
0 0 1 ½ 1
4 Jan Stegeman 0 0 1
1 1 ½ 1
5 Walter Brouwer 0 0 1 0
0 1 ½
6 Albert Marsman 0 0 0 0 1
½ 0
7 Ludie Olthof 0 0 ½ 0 0 ½
1 2
8 Anthony Hermens 0 0 0 ½ ½ 1 0
2

 
speelschema        
ronde 1 1-8
2-7
3-6
4-5
ronde 2 8-5 6-4 7-3 1-2
ronde 3 2-8 3-1 4-7 5-6
ronde 4 8-6 7-5 1-4 2-3
ronde 5 3-8 4-2 5-1 6-7
ronde 6 8-7 1-6 2-5 3-4
ronde 7 4-8 5-3 6-2 7-1





 


eindstand
1 Sander van Noort 7
2 Ronald Vierhuis 6
3 Jan Stegeman
4 Walter Brouwer
5 Robert Scholma
6 Ludie Olthof 2
7 Anthony Hermens 2
8 Albert Marsman
 
 
 
Historie:    
2022 winnaar: Ferdinand Binnendijk  
2021 winnaar: Geen door corona
2020 winnaar: Geen door corona
2019 winnaar: Luuk de Ruijter  
2018 winnaar: Rienk van den Berg  
2017 winnaar: Ferdinand Binnendijk  
2016 winnaar: Emile Hoogterp  
2015 winnaar: Boris de Jonge
2014 winnaar: Sietse Gosker  
2013 winnaar: Boris de Jonge de gegevens zijn verlorengegaan.
2012 winnaar: Folke van Dorp de gegevens zijn verlorengegaan.
2011 winnaar: Boris de Jonge
2010 winnaar: Folke van Dorp
2009 winnaar: Jan Kleijer
2008 winnaar: Espen Zecha
2007 winnaar: Hans Spoelstra de gegevens zijn verlorengegaan.
2006 winnaar: Luuk de Ruijter
2005 winnaar: Dragan Lukic
2004 winnaar: Arnold Frijling
2003 winnaar: René Nijland (ASV)
2002 winnaar: Paul v.d. Berg (ZSG)