Zwolle-Zuid Schaakt!
Home ZZS! Het Open Snelschaakkampioenschap van Zwolle  


 

Het Open Snelschaakkampioenschap van
Zwolle 2018

donderdag 14 juni de winnaar is Rienk van den Berg

Verslag Open Snelschaakkampioenschap ZZS!

Op donderdag 14 juni 2018 was het weer zover; het Open Snelschaak kampioenschap van Zwolle georganiseerd door de gezelligste vereniging van de OSBO. Om maar gelijk met de deur in huis te vallen, de kampioen van vorig jaar Ferdinand Binnendijk heeft gestreden voor wat hij waard was maar moest het uiteindelijk, net als andere anderen afleggen tegen dhr. Rienk van den Berg die deze keer het kampioenschap verdiend op zijn naam wist te schrijven, waar ZZS en uw verslaggever hem uiteraard van harte gefeliciteerd, De andere uitslagen zullen tzt vermeld worden op de website van ZZS!
Bovenal was het echter weer een avond vol gezelligheid en spanning, goed om te zien was dat schakers van herre en verre naar de Pol waren afgereisd om hun geluk en kwaliteiten met elkaar te meten, zo waren er schakers van O&O, Pegasus en ZSG aanwezig als ook een paar clubloze schakers en studenten..

Het was weer een legendarische avond in de Pol, ook al omdat er een nieuwe barman werd ingewijd met het oog op de toekomst van deze nu al roemruchte vereniging.

Volgend jaar weer!!

Uw verslaggever ,
RM

foto's van deze avond klik hier

 

Voorronden
nr
naam ronde 1 ronde 2 ronde 3 Finale Poule
grp w/z pnt grp w/z pnt grp fin pnt
1 Ferdinand Binnendijk F w 3 A - 5 A 1.1 8 1
2 Bas Dudink C z B - A 1.2 1
3 Hans Spoelstra E w 1 E ww 4 C 1.3 7 1
4 Bas de Boer D z A - B 1 1
5 Rienk van den Berg C z A - B 1 1
6 Karel Schoenmaker G w 2 C - 5 A 1.6 6 1
7 Anthon Kluijfhout E z 2 C - 4 B 1.7 6 1
8 Diederik Visser B z 2 C - 3 D 1.8 1












9 Jan Kleijer C w 1 E - 3 D 2.1 2
10 Jan Bongaerts G z 2 D - 5 A 2.2 5 2
11 Yurian Harjono B w 1 E - 2 E 2.3 2
12 Chico Man G w 1 F - 2 F 2.4 5 2
13 Djengis van Nek A z 2 B - 3 C 2.5 2
14 Bert van Drongelen G Z 1 F - 4 C 2.6 2












15 Han Hubers F z 1 F - 3 E 3.1 3
16 Olaf Meijer D w 0 G - 3 E 3.2 3
17 Gouke Mulder A w 2 D - 4 B 3.3 4 3
18 Edward de Graaf E w 3 A - 3 C 3.4 4 3
19 Sander van Noort B w 2 B - 3 D 3.5 4 3
20 Tomas Holtland E z 0 G - 1 G 3.6 4 3












21 Oscar Bouter D z 2 B zz 3 D 4.1 3 4
22 Koen Sloof A w 2 C - 2 E 4.2 2 4
23 Walter Borter B z 1 D - 1 F 4.3 2 4
24 Ludie Olthof F z 1 E - 1 F 4.4 2 4
25 Olivier Vaarkamp A z 0 G - 1 F 4.5 2 4
26 Anthony Hermens F w 1 F - 1 G 4.6 2 4












27 Robert Scholma C w 0 G - 1 G # 3
28 Ido van der Bijl D w D - # # #

 

 

Groep 1A

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Koen   1 1 0 2
2 Gouke 0

1 1 2
3 Olivier 0 0   0 0
4 Djengis 1 0 1
2
Groep 1B

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Yurian   0 0 1 1
2 Sander 1

1 0 2
3 Diederik 1 0   1 2
4 Walter 0 1 0
1
Groep 1C

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Robert   0 0 0 0
2 Jan K 1

0 0 1
3 Rienk 1 1   ½
4 Bas D 1 1 ½
Groep 1D

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Olaf   0 0 0 0
2 Ido 1

0 ½
3 Oscar 1 1   0 2
4 Bas B 1 ½ 1
Groep 1E

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Hans   0 1 0 1
2 Edward 1

1 1 3
3 Tomas 0 0   0 0
4 Anthon 1 0 1
2
Groep 1F

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Ferdinand   1 1 1 3
2 Anthony 0

0 1 1
3 Han 0 1   0 1
4 Ludie 0 0 1
1
Groep 1G

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Chico   1 0 0 1
2 Karel 0

1 1 2
3 Jan B 1 0   1 2
4 Bert 1 0 0
1
Groep 2A

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Rienk   0 1 1 2
2 Bas B 1

1 0 2
3 Edward 0 0   0 0
4 Ferdinand 0 1 1
2
Groep 2B

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Bas D   1 1 1 3
2 Djengis 0

1 0 1
3 Sander 0 0   1 1
4 Oscar 0 1 0
1
Groep 2C

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Diederik   0 1 0 1
2 Anthon 1

1 0 2
3 Koen 0 0   0 0
4 Karel 1 1 1
1
Groep 2D

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Jan B   1 1 1 3
2 Walter 0

0 0 0
3 Gouke 0 1   1 2
4 Ido 0 1 0
0
Groep 2E

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Hans   1 1 1 3
2 Ludie 0

0 0 0
3 Yurian 0 1   0 1
4 Jan K 0 1 1
2
Groep 2F

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Han   0 1 1 2
2 Bert 1

1 1 3
3 Anthony 0 0   0 0
4 Chico 0 0 1
1
Groep 2G

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Tomas   1 0 0 1
2 Olivier 0

0 1 1
3 Olaf 1 1   1 3
4 Robert 1 0 0
1
Groep 3A

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Bas B   0 1 1 2
2 Ferdinand 1

1 1 3
3 Karel 0 0   1 1
4 Jan B 0 0 0
0
Groep 3B

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Rienk   0 1 1 2
2 Bas B 1

0 1 2
3 Anthon 0 1   1 2
4 Gouke 0 0 0
0
Groep 3C

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Bert   0 0 ½ ½
2 Edward 1

0 0 1
3 Hans 1 1   1 3
4 Djengis ½ 1 0
Groep 3D

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Sander   1 0 0 1
2 Oscar 0

0 0 0
3 Diederik 1 1   ½
4 Jan K 1 1 ½
Groep 3E

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Han   ½ 1 0
2 Olaf ½

0 0
3 Koen 0 0   0 0
4 Yurian 1 1 1
3
Groep 3F

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Chico   1 1 1 3
2 Walter 0

0 1 1
3 Ludie 0 1   0 1
4 Olivier 0 0 1
1
Groep 3G

Naam 1 2 3 4 totaal
1 Anthony   0 0 1 1
2 Robert 1

0 1 2
3 Olaf 1 1   1 3
4 Ron 0 0 0
0
Finale4

Naam 1 2 3 4 5 6 totaal
1 Oscar   0 1 1 1 1 4
2 Ludie 1

1 1 0 1 4
3 Koen 0 0   1 1 1 3
4 Olivier 0 0 0
1 1 2
5 Walter 0 1 0 0   0 1
6 Anthony 0 0 0 0 1   1
Finale3

Naam 1 2 3 4 5 6 totaal
1 Sander   ½ 1 1 1 1
2 Han ½

0 1 1 1
3 Edward 0 1   ½ ½ 1 3
4 Olaf 0 0 ½
1 1
5 Gouke 0 0 ½ 0   1
6 Tomas 0 0 0 0 0   0
Finale2

Naam 1 2 3 4 5 6 totaal
1 Jan B   1 1 ½ 1 1
2 Jan K 0

1 0 1 1 3
3 Yurian 0 0   1 1 1 3
4 Djengis ½ 1 0
1 0
5 Bert 0 0 0 0   1 1
6 Chico 0 0 0 1 0   1
Finale1

Naam 1 2 3 4 5 6 7 8 totaal
1 Rienk   0 ½ ½ 1 1 1 1 5
2 Ferdinand 1

1 ½ 0 0 1 1
3 Bas B ½ 0   1 1 1 0 1
4 Diederik ½ ½ 0
½ 1 0 1
5 Hans 0 1 0 ½   1 0 1
6 Karel 0 1 0 0 0   1 1 3
7 Bas D 0 0 1 1 1 0
0 3
8 Anthon 0 0 0 0 0 0 1S
1

foto's van deze avond klik hier

 

 

Historie:    
2018 winnaar: Rienk van den Berg  
2017 winnaar: Ferdinand Binnendijk  
2016 winnaar: Emile Hoogterp  
2015 winnaar: Boris de Jonge
2014 winnaar: Sietse Gosker de gegevens zijn verlorengegaan.
2013 winnaar: Boris de Jonge de gegevens zijn verlorengegaan.
2012 winnaar: Folke van Dorp de gegevens zijn verlorengegaan.
2011 winnaar: Boris de Jonge
2010 winnaar: Folke van Dorp
2009 winnaar: Jan Kleijer
2008 winnaar: Espen Zecha
2007 winnaar: Hans Spoelstra de gegevens zijn verlorengegaan.
2006 winnaar: Luuk de Ruijter
2005 winnaar: Dragan Lukic
2004 winnaar: Arnold Frijling
2003 winnaar: René Nijland (ASV)
2002 winnaar: Paul v.d. Berg (ZSG)