Zwolle-Zuid Schaakt!
home Clubinformatie Bestuur Jeugd Senioren Links

Agenda Senioren 2019-2020
NB de externe wedstrijden zijn op basis van de gegevens die d.d. 19 september beschikbaar zijn.
KNSB: dat zal niet meer aangepast worden (in Stadscafé Stroomberg)
SOS 1e klasse C: blijft naar alle waarschijnlijkheid zo
SOS 3e klasse G: verandert hopelijk; we hebben aangegeven dat dit team in de 3e klasse thuishoort
• Check dus de agenda op de site van ZZS! voor de laatste en kloppende informatie

29 aug ‘19 inloopavond
05-sep intern (1) ronde 1 en 2 start periode 1
12-sep klassiek ronde 1
19-sep intern (1) ronde 3 en 4 uitdelen jaarboekje
26-sep ALV + simultaan
28 sept 1e ronde KNSB 4e klasse B
ZZS! – Borne
03-okt intern (1) ronde 5 en 6 Hobbyschakers
10-okt klassiek ronde 2
17-okt intern (1) ronde 7 en 8
22-okt   1e ronde SOS 1e klasse C
di 22 De Combinatie 1 – ZZS!
24-okt klassiek ronde 3 Herfstvakantie jeugd
31-okt intern (1) ronde 9 en 10 Hobbyschakers
02-nov 2e ronde KNSB 4e klasse A Voorst – ZZS!
07-nov intern(1)ronde 11 training 1  
12-nov   1e ronde SOS 3e klasse G
di S.V. Pegasus - ZZS!
14-nov klassiek ronde 4 2e ronde SOS 1e klasse C
do 14 ZZS! - S.G. Zutphen 2
21-nov extra  ALV
intern (1) ronde 12 en 13
Schaaktraining 1
23-nov 3e ronde KNSB 4e klasse A
ZZS! – Doetinchem
28-nov klassiek ronde 5
05-dec intern(1)ronde 14 training 2  
12-dec
12-dec
klassiek ronde 6 Schaaktraining 2
2e ronde SOS 3e klasse G
do ZZS!-Het Zwarte Water

3e ronde SOS 1e klasse C
do S.V. Leusden 1 – ZZS!
14-dec 4e ronde KNSB 4e klasse A
ASV 4 Arnhem - ZZS
!
19-dec kerstschaken
26-dec geen schaken; Kerstvakantie
02-jan 2020 intern (2) ronde 1 en 2 Kerstvakantie jeugd
start periode 2
09-jan intern (2) ronde 3 en 4 Schaaktraining 3
4e ronde SOS 1e klasse C
do 9 ZZS!–S.V.PSV/DoDO 1
16-jan klassiek ronde 7  
23-jan intern (2) ronde 5 training 3 Schaaktraining 4
30-jan klassiek ronde 8
01-feb 5e ronde KNSB 4e klasse A Lonneker 2 - ZZS!
06-feb intern (2) ronde 6 en 7 Schaaktraining 5
3e ronde SOS 3e klasse G
ZZS!- De Combinatie
12-feb   5e ronde SOS 1e klasse C
do 12 wo Apeldoorn - ZZS!
13-feb klassiek ronde 9  
20-feb intern (2) ronde 8 training 4 Voorjaarsvakantie jeugdSchaaktraining 6
27-feb intern (2) ronde 9 en 10  
05-mrt klassiek ronde 10 Schaaktraining 7
4e ronde SOS 3e klasse G
do ZZS! - S.V. Pegasus
07-mrt ZZS! – 6e ronde KNSB 4e klasse A
ZZS! – Almelo 2
12-mrt intern (2) ronde 11 en 12 6e ronde SOS 1e klasse C
di 10 ZZS! – De Zeven Pionnen
19-mrt klassiek ronde 11  
24-mrt   5e ronde SOS 3e klasse G
di Het Zwarte Water – ZZS!
26-mrt intern (2) ronde 13 en 14 Schaaktraining 8
28-mrt 7e ronde KNSB 4e klasse A Apeldoorn 3 - ZZS!
02-apr klassiek ronde 12  
03-apr   7e ronde SOS 1e klasse C
vr 03 ZZS! – SV Hoogland 2
09-apr intern (3) ronde 1 en 2 Start periode 3
16-apr intern (3) ronde 3 training 3 Hobbyschakers
28-apr 8e ronde KNSB 4e klasse A
ZZS! – ENO Nijverdal
23-apr klassiek ronde 13
30-apr intern (3) ronde 4 en 5 Meivakantie jeugd
07-mei klassiek ronde 14 Hobbyschakers
12-mei   6e ronde SOS 3e klasse G
De Combinatie – ZZS!
14-mei intern (3) ronde 6 en 7
16-mei 9e ronde KNSB 4e klasse A Caïssa Elburg - ZZS!
21-mei Hemelvaartsdag geen schaken
28-mei intern (3) ronde 8 en 9
04-jun klassiek ronde 15 Hobbyschakers
11-jun Open Snelschaakkampioenschap van Zwolle
18-jun intern (3) ronde 10 en 11
25-jun intern (3) ronde 12 en 13 Hobbyschakers
02-jul klassiek ronde 16 Slotronde klassiek
09-jul intern (3) ronde 14 training 6
16-jul kampioenenstrijd  
23 juli t/m 20 aug zomervakantie: geen schaken *
27-aug eerste schaakavond ‘20/’21; inloop
27-aug  
                                   
                                Top