Zwolle-Zuid Schaakt!
Home ZZS! Basisschoolschaakkampioenschap van Zwolle  





Archief

Basisschoolschaakkampioenschap van Zwolle 2002-2003

  winnaar Montessorischool 1  
  win2003 voorronden
Eindstand Poule A
Eindstand Poule B
Individuele resultaten
finale
Eindstand
Individuele resultaten
 
Album
 
 
 
 
 

 

 


Eindstand finale (5 februari 2003)

 Naam
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1.
 Montessorischool 1
xx
2
3
3
3
3½
14½
2.
 de Wieden
2
xx
2
3
3
3
13
3.
 de Markesteen 1
1
2
xx
3
4
3
13
4.
 Montessorischool 3
1
1
xx
2
2
4
10
5.
 de Markesteen 2
1
1
0
xx
3½
4
9½
6.
 de Vlieger
1
1
2
xx
2
3
9
7.
 Montessorischool 2
½
2
½
2
xx
2½
7½
8.
 de Markesteen 3
1
0
0
1
1½
xx
3½

weer omhoog ...


Eindstand voorrondes (15 januari 2003)

Poule A
 Naam
1
2
3
4
5
6
Totaal
1.
 Montessorischool 1
xx
3
4
3
4
4
18,0
2.
 de Markesteen 2
1
xx
4
4
4
15,5
3.
 de Vlieger
0
xx
3
10,5
4.
 de Markesteen 3
1
0
xx
2
7,0
5.
 Prins Willem-Alexanderschool
0
0
1
xx
6,0
6.
 Montessorischool 4
0
0
½
2
½
xx
3,0

weer omhoog ...

Poule B

 Naam
1
2
3
4
5
6
Totaal
1.
 de Markesteen 1
xx
3
2
4
16,0
2.
 de Wieden
1
xx
4
3
4
4
16,0
3.
 Montessorischool 2
2
0
xx
3
4
3
12,0
4.
 Montessorischool 3
½
1
1
xx
7,5
5.
 de Marsweide
0
0
0
xx
4
5,5
6.
 Sint Jozefschool
½
0
1
0
xx
3,0

weer omhoog ...


Individuele resultaten (finale+voorronde)

Onderstaande rangorde is bepaald op achtereenvolgens het
totale aantal punten (in zowel de finale als de voorronde) en het aantal partijen

Plaats Naam School Punten Partijen
1
Suren Kasparov Montessorischool 1
10
10
2
Simon Otten Montessorischool 1
9,5
10
3
Wahid Shimeri de Wieden
9
10
4
Willem Sieben de Markesteen 1
8,5
10
5
Daan Jansen Montessorischool 1
7,5
10
Jeroen Achterberg de Markesteen 2
7,5
10
7
Ali Akbari de Wieden
7
10
Jochem Bevers de Markesteen 1
7
10
Joost van Amersfoort de Vlieger
7
10
Theo Zondag de Wieden
7
10
Ellen Tissingh de Markesteen 1
7
10
12
Jurriaan Kamphuis Montessorischool 3
6,5
10
Joris Norbruis de Markesteen 1
6,5
10
Simon Boeree de Markesteen 2
6,5
10
Jos Schrij Montessorischool 2
6,5
10
Calvin Timmerman de Markesteen 3
6,5
10
17
Niels Wobbes de Markesteen 2
6
10
Sanne van Zanten de Vlieger
6
10
Gelske Koedijk de Wieden
6
10
20
Anna Furda Montessorischool 1
5,5
9
21
Hilko Appels Montessorischool 2
5,5
10
Mark Logtenberg Montessorischool 3
5,5
10
23
Vonnie Stoel de Markesteen 2
5
10
24
Laurens Fisselier de Vlieger
4,5
8
25
Amir Ammar Montessorischool 3
4,5
10
26
Alain Aktepe Montessorischool 2
4
10
27
Ufuk Altay Montessorischool 2
3,5
10
28
Daniël de Jonge de Markesteen 3
2
10
29
Jordi Kenter Montessorischool 1
1,5
6
30
Daphne Hüsen de Vlieger
1
5
31
Lisanne Baarslag de Vlieger
1
7
32
Jort van Welbergen de Markesteen 3
1
10
Otto Berkhof Montessorischool 3
1
10
Laura Ruys de Markesteen 3
1
10

weer omhoog ...


Individuele resultaten voorronde

Onderstaande rangorde is bepaald op achtereenvolgens het
totale aantal punten, het aantal partijen en het gemiddeld bordnummer.

paats Naam School Totaal Partijen Bord
1 Suren Kasparov Montessorischool 1 5 5 1

Jochem Bevers de Markesteen 1 5 5 1
3 Daan Jansen Montessorischool 1 5 5 2

Wahid Shimeri de Wieden 5 5 2
5 Simon Otten Montessorischool 1 5 5 3
6 Jeroen Achterberg de Markesteen 2 4,5 5 4
7 Joost van Amersfoort de Vlieger 4 5 1

Ali Akbari de Wieden 4 5 1
9 Niels Wobbes de Markesteen 2 4 5 2
10 Simon Boeree de Markesteen 2 4 5 3

Hilko Appels Montessorischool 2 4 5 3

Gelske Koedijk de Wieden 4 5 3
13 Ellen Tissingh de Markesteen 1 4 5 4

Jos Schrij Montessorischool 2 4 5 4
15 Willem Sieben de Markesteen 1 3,5 5 2

Jurriaan Kamphuis Montessorischool 3 3,5 5 2
17 Joris Norbruis de Markesteen 1 3,5 5 3
18 Calvin Timmerman de Markesteen 3 3,5 5 4
19 Vonnie Stoel de Markesteen 2 3 5 1
20 Anna Furda Montessorischool 1 3 5 4

Theo Zondag de Wieden 3 5 4
22 Sanne van Zanten de Vlieger 2,5 5 2
23 Amir Ammar Montessorischool 3 2,5 5 4
24 Laurens Fisselier de Vlieger 2 3 3
25 Jeroen Webbink de Marsweide 2 4 2,5
26 Alain Aktepe Montessorischool 2 2 5 1

Gabe Kramer Sint Jozefschool 2 5 1
28 Daniël de Jonge de Markesteen 3 2 5 2

Ufuk Altay Montessorischool 2 2 5 2
30 Mitchell Duim Pr.Willem Alexander 2 5 3
31 Tarik Elhaddad de Marsweide 1,5 4 2,75
32 Jordi Kenter Montessorischool 4 1,5 5 1,8
33 Tina van Marle Pr.Willem Alexander 1,5 5 2,2
34 Jacco v.d. Kamp Pr.Willem Alexander 1,5 5 2,6
35 Mark Logtenberg Montessorischool 3 1,5 5 3
36 Daphne Hüsen de Vlieger 1 3 4
37 Lars Wesselink de Marsweide 1 4 2,25
38 Redeoun Elhaddad de Marsweide 1 4 2,5
39 Lisanne Baarslag de Vlieger 1 4 3,5
40 Jort van Welbergen de Markesteen 3 1 5 1
41 Jasper Terpstra Montessorischool 4 1 5 2
42 Ewoudt Doosje Pr.Willem Alexander 1 5 2,2
43 Ricardo Platje Sint Jozefschool 0,5 3 3
44 Eline Veldman Sint Jozefschool 0,5 4 3,5
45 Laura Ruys de Markesteen 3 0,5 5 3
46 Michael Edelijn Montessorischool 4 0,5 5 4
47 Christaan v.d. Vaart Sint Jozefschool 0 1 4
48 Janine de Koster Sint Jozefschool 0 2 4
49 Dennis Stephan de Marsweide 0 4 2,5
50 Otto Berkhof Montessorischool 3 0 5 1
51 Quinten van der Vloet Sint Jozefschool 0 5 2
52 Rik Hogendoorn Montessorischool 4 0 5 2,2
terug naar: archief
  bassischoolschaak
  zwolle zuid schaakt !
  weer omhoog ...